AKTUALNOŚCI

2023-03-05
NOWOROCZNE POSIEDZENIE CZŁONKÓW KOŁA PRZY FIRMIE SUPOBER W KRAKOWIE
Na początku lutego 2023 r. w siedzibie Firmy Supober w Krakowie odbyło się noworoczne posiedzenie członków koła Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa przy Firmie Supober.

W czasie spotkania zostały przyjęte deklaracje członkowskie, kandydatów do wstąpienia w szeregi naszego Stowarzyszenia. Przyjęliśmy jednocześnie rezygnacje jednego z naszych kolegów który od 2020 r. był członkiem SITP.

Kolejnym punktem posiedzenia było podsumowania działań i wydarzeń  2022r., które organizowało lub w których uczestniczyło nasze Koło. Na fali tych doświadczeń zaczęliśmy już planowanie nowych przedsięwzięć w które chcemy się zaangażować w 2023r.  Projekty nad którymi obecnie pracujemy to  między innymi:
  • już 20 marca 2023 r. zorganizowanie we współpracy z Szkołą Aspirantów PSP w Krakowie oraz firmą Siemens, wykładu otwartego pt. „Stałe urządzenia gaśnicze gazowe. Prelegentem wykładu będzie – Promotor Systemów Gaszenia Gazem w SIEMENS Polsk",.
  • czerwiec 2023 r. - organizacja kolejnego wyjazdu szkoleniowego, tym razem do firmy POLCOM w Skawinie.

W trzeciej części spotkania odbyła się prezentacja oraz forum dyskusyjne z zaproszonym gościem – P. Jackiem Kielarem, przedstawicielem firmy SIEMENS, na temat Systemów Sygnalizacji Pożaru.

 
Oprac,: Dawid Czyżowski, Sekretarz Koła SITP przy Firmie SUPOBER.
Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się