AKTUALNOŚCI

2024-04-15
GALA 40-LECIA MAŁOPLSKIEGO ODDZIAŁU SITP
W dniu 12 kwietnia 2024 r. odbyła się uroczysta Gala z okazji 40-lecia działalności Małopolskiego (wcześniej Krakowskiego) Oddziału SITP. Uroczystość odbyła się - jak na Małopolski Oddział przystało - na Rynku Głównym, a w zasadzie pod nim: w Teatrze Ludowym - na Scenie Pod Ratuszem. 

Po części oficjalnej, na której wręczono zasłużonym członkom Oddziału Małopolskiego SITP odznaki honorowe SITP, uhonorowano pamiątkowymi grawertonami byłych Prezesów Oddziału oraz współpracujące z Oddziałem Małopolskim firmy i organizacje, uczestnicy Gali obejrzeli wyśmienity spektakl "Wszystko o kobietach".

Po duchowej uczcie uczestnicy Gali spotkali się na integracyjnej kolacji w "Wierzynku" - kolejnym ważnym dla Krakowa miejscu.

Wśród uczestników było wielu zaproszonych gości: Prezes SITP kol. Krzysztof Dąbrowski, Dyrektor Izby Rzeczoznawców SITP kol. Piotr Marcinkiewicz, Prezes Krakowskiej Rady FSNT NOT Andrzej M. Kucharski, przedstawiciele Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, Zastępca Komendanta SA PSP w Krakowie, komendanci powiatowi i miejscy PSP oraz przedstawiciele kół SITP z Oddziału Małopolskiego oraz przedstawiciele firm współpracujących z małopolskim Oddziałem SITP.
 

Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się