AKTUALNOŚCI

2014-11-16
SEMINARIUM SZKOLENIOWE „AEROZOLOWE STAŁE URZĄDZENIA GAŚNICZE I ZAAWANSOWANE SYSTEMY DETEKCJI, STEROWANIA I ZARZĄDZANIA SYSTEMAMI BEZPIECZEŃSTWA”

W dniach 23-24 października 2014 r. w Hotelu Turówka w Wieliczce firma Nuuxe Raditon Sp. z o.o. oraz Schrack-Seconet Polska Sp. z o.o.zorganizowały Seminarium szkoleniowe pt.:  „Aerozolowe stałe urządzenia gaśnicze i zaawansowane systemy detekcji, sterowania i zarządzania systemami bezpieczeństwa”. Patronat honorowy nad Seminarium objął  Prezes Oddziału Małopolskiego SITP-u Andrzej Siekanka oraz Instytut Bezpieczeństwa Pożarowego NODEX.Seminarium skierowane było do projektantów i wykonawców wymienionych systemów i urządzeń przeciwpożarowych oraz potencjalnych inwestorów. W programie Seminarium ujęto zagadnienia związane z projektowaniem i zastosowaniem systemów wykrywania, sygnalizacji, sterowania i zarządzania bezpieczeństwem pożarowym firmy Schrack Seconet  oraz zagadnienia związane z SUG-ami aerozolowymi.  To już kolejna edycja szkoleń z SUG Aerozolowych organizowana przez Nuuxe. Szkolenia te, co rok cieszą się dużym zainteresowaniem wśród projektantów – powiedział Łukasz Klepacki v-ce Prezes Nuuxe. W tym roku współpraca z firmą Schrack pozwoliła rozszerzyć tematykę Seminarium o sterowanie SUG Aerozolowych, przez co tematyka systemów gaszenia została potraktowana bardziej kompleksowo – dodał.

Bardzo ciekawy i merytoryczny referat wygłosił przedstawiciel Instytutu Bezpieczeństwa Pożarowego NODEX mgr inż. Jerzy Ciszewski n/t zasad sterowania urządzeniami gaśniczymi.
Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się