AKTUALNOŚCI
2026-02-18
SPOTKANIE NOWOROCZNE W KOLE SITP PRZY SUPOBER Sp. z o. o.
W dniu 28 stycznia 2026 r. w siedzibie Firmy SUPOBER Sp. z o. o. odbyło się
spotkanie noworoczne członków Koła SITP. W zebraniu uczestniczył również gość specjalny: Prezes Oddziału Małopolskiego SITP – kol. Paweł Knapik.
W trakcie posiedzenia sekretarz przedstawił sprawozdanie roczne z działalności za rok 2025 r. Warty odnotowania jest fakt że Koło przy Supober w ciągu ostatniego roku powiększył się o 5 osób i obecnie liczy już 21 członków.
Ważnym punktem spotkania była prezentacja oraz debata na temat zmian w przepisach dotyczących ochrony przeciwpożarowej, które zaczynają obowiązywać w tym roku.
Noworoczne zebranie zapoczątkowało również nieoficjalnie obchody jubileuszu 15-lecia Koła SITP przy Supober.

















