AKTUALNOŚCI

2026-02-18
SPOTKANIE NOWOROCZNE W KOLE SITP PRZY SUPOBER Sp. z o. o.
W dniu 28 stycznia 2026 r. w siedzibie Firmy SUPOBER Sp. z o. o. odbyło się spotkanie noworoczne członków Koła SITP. W zebraniu uczestniczył również gość  specjalny: Prezes Oddziału Małopolskiego SITP – kol. Paweł Knapik.

W trakcie posiedzenia sekretarz przedstawił sprawozdanie roczne z działalności za rok 2025 r. Warty odnotowania jest fakt że Koło przy Supober w ciągu ostatniego roku powiększył się o 5 osób i obecnie liczy już 21 członków.

Ważnym punktem spotkania była prezentacja oraz debata na temat zmian w przepisach dotyczących ochrony przeciwpożarowej, które zaczynają obowiązywać w tym roku.

Noworoczne zebranie zapoczątkowało również nieoficjalnie obchody jubileuszu 15-lecia Koła SITP przy Supober.


Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się