AKTUALNOŚCI

2023-07-13
WYJAZD SZKOLENIOWY DO FIRMY POLCOM W ALWERNI
W dniu 11 lipca 2023 r. odbyła się druga część Szkolenia z tematyki „„STAŁE URZĄDZENIA GAŚNICZE GAZOWE" zorganizowanego przez Koło Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa przy Firmie SUPOBER we współpracy z firmą POLCOM. 

Pierwsza część tego szkolenia część odbyła się 20 marca 2023 r. w Szkole Aspirantów PSP W Krakowie i miała charakter wykładu otwartego. Tym razem postawiliśmy na praktykę i zrealizowaliśmy wyjazd szkoleniowy do firmy POLCOM w Grojcu przy ul. rtm. Zamkowej 21. Uczestnikami tego wydarzenia byli członkowie Koła oraz zaproszeni goście: Koło SITP przy KM PSP Kraków, Koło SITP przy KW PSP w Krakowie, Koło SITP przy SA PSP Kraków oraz Koło SITP Rzeczoznawców. 

Firma POLCOM dostarcza usługi dla biznesu – specjalizuje się w świadczeniu outsourcingu IT oraz udostępnianiu elastycznej i bezpiecznej infrastruktury IT w modelu usługowym w Polsce i za granicą. 

Głównym celem naszego wyjazdu było zapoznanie z  nowoczesnym i bardzo rozbudowanym Systemem Gaszenia Gazem, który został zaprojektowany i wykonany przy współpracy firm Siemens i Supober.  Główne cech wyróżniające tą instalację SUG to: 
  • Wykrywanie pożaru oparte na systemie wczesnej detekcji dymu
  • System gaszenia gazem neutralnym dla ludzi, sprzętu i środowiska
  • Redundantny system gaszenia, podwójny zestaw butli
  • Zastosowanie cichych dysz Sinorix Silent Nozzle
Na zakończenie szkolenia była okazja na podzielenie się swoimi wrażeniami przy wspólnym lunchu.

Copyright © 2019 projekt IRN Multimedia oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się